>
W czym pomożemyjako „prawnik biznesowy”?
Specjalizujemy się w bieżącej oraz korporacyjnej obsłudze spółek i podmiotów gospodarczych. Pomożemy, m.in. przy stworzeniu umów z pracownikami, sporządzeniu Polityki Prywatności czy też przy wynajęciu powierzchni handlowej. Zatroszczymy się również o prawidłowe funkcjonowanie organów spółki.

IP i cała reszta.Chronimy to, co niewidoczne dla oczu.
Druga domenanaszych usług toprawo nowych technologii, danych osobowych oraz ochrona własności intelektualnej, dóbr osobistych i praw autorskich - z tej wiedzy merytorycznej szczególnie zadowolona jest branża IT, kreatywna, e-commerce, wydawnicza oraz wszyscy, którym zależy na ochronie dóbr niematerialnych – znaków towarowych, programów, projektów architektonicznych, czybaz danych.

Dla kogo pracujemy?
Współpracujemy m.in. z klientami z sektora IT, software house’ami, agencjami reklamowymi i brandingowymi, branżą FMCG orazbeauty.

Spory, spory… sądowe i administracyjne.
Odzyskamy należną zapłatę, przeciwdziałamy nieuczciwej konkurencji, także w sądzie karnym. Priorytetowo dążąc do osiągnięcia celu procesowego,pamiętamy o optymalizacji kosztów - w końcu nie bez przyczyny stworzyliśmy Kancelarię dostosowaną do Twoich potrzeb.

Privatelawyer.
Jeżeli nie prowadzisz biznesu, nie chcesz chronić swoich dóbr niematerialnych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla klienta indywidualnego.

Radca prawny Patrycja Lubieniecka
R.pr. Patrycja Lubieniecka została doceniona poprzez wygranie tzw. Złotej Ligii - programu mającego na celu wyłonienie najlepszych absolwentów Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H.Grocjusza w Krakowie.

Jest certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych. W 2009 r. skończyła Prawo na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu, w 2011 r. Prawo Gospodarcze na UE w Poznaniu, następnie w 2016 r. aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Po godzinach publikuje w prasie codziennej oraz naukowej, prowadzi szkolenia oraz wygłasza prelekcje. Posiada 10-letnie doświadczenie zdobyte w wiodących poznańskich oraz warszawskich kancelariach, przy obsłudze wymagających Klientów i projektów